Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
01.06.2023
04:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Михайлівська районна центральна бібліотека

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Нові книги 

 

 

 

Новинки

бібліотечного фонду

2017 Рік

У цьому році бібліотечний фонд Михайлівської ЦБС поповнився наступними книжками :

 

 

Юрій Винничук   "Весняні ігри в осінніх садах".

  Роман «Весняні ігри в осінніх садах» переміг 2006 року в номінації «Книга року ВВС». Це глибоко інтимний і відвертий твір, в якому зі зворушливою проникливістю постають одвічні проблеми Любові й Смерті. Тема кохання і пристрасті займає тут провідне місце. Але пристрасть, яка спонукає до самогубства, зумовлює і своєрідну композицію твору: навколо головного героя групуються інші герої — його коханки. Інтимне життя автора постає перед читачем голе, відверте й чуттєве. Але поява ще однієї героїні Мар'яни і несподіваний фінал змушують читача поглянути на роман з іншого кута зору. 

 

 

 

 

 

Нова збірка актуальної публіцистики відомої письменниці — це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут ідеться про химери «поневоленого розуму» та про нові маски й форми, яких набуває в епоху мас-медіа давня війна, про пошук героїв, про знакові постаті й тексти, а зрештою про те, як гідність і спротив нав’язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації. Це ексклюзивний репортаж із гарячих точок інформаційного фронту, де триває боротьба з забуттям і байдужістю, які мало не коштували нам держави.


 

 

У  2016 році поступили  цікаві  , сучасні  , нові  книжки:


Автор: Почепцов Г.Г.    
Мова: Українська
Рік видання: 2015Сучасні інформаційні війни. Почепцов Г.Г.
Видавництво: КМА
Кіл-ть сторінок: 497
Обкладинка: тверда

  У сучасному суспільстві інформація відіграє цілком нову роль. І це змінює правила гри у військовій, політичній та економічній сферах. Новий інструментарій привносить не лише значно дешевші засоби впливу, які досить часто навіть помітити складно, а й сприяє динамічнішому розвитку соціосистем.
Інформаційні війни можливі в різних сферах життєдіяльності й у всі часи: конкурентна боротьба точиться у політиці, бізнесі, економіці, соціальному житті. І цю боротьбу досить часто ведуть саме в інформаційному просторі. Адже це більш дешевий варіант агресивних дій, ця сфера ще не настільки ефективно захищена на законодавчому рівні, до того ж тутнепросто розрізнити умисний і випадковий розвиток подій. 
Сучасні інформаційні війни — це квазі-агресивний інструментарій мирного життя, а не лише збройного конфлікту між державами. І постійний розвиток інформаційного простору продукує нові можливості для застосування цьогоінструментарію. Поява інтернету здійняла його до нових висот. 
 
 
 
 Ваші пальці пахнуть ладаном                                                         
Валентин Чемерис - 2014
 Фоліо
Серия:     Історія України в романах Роман «Ваші пальці пахнуть ладаном» розповідає про драматичну долю та коротке життя знаменитої «королеви екрана» епохи німого кіно — Віри Холодної, а також про легендарного «короля шансоньє», артиста-виконавця своїх пісень, композитора, поета Олександра Вертинського. Обоє — знакові постаті свого часу. Їхні долі на зламі епох, війн і революцій химерно переплелися, вона стала його Музою, великим коханням — на все життя. Відлуння цього почуття у його віршах-піснях і сьогодні викликає незмінний інтерес. Як і барвисте богемне тло неординарних і колоритних постатей Срібного віку: Ахматової, Цвєтаєвої, юного футуриста Маяковського... Усі вони, так чи інакше, були причетні до життя і доль наших героїв. Письменник залучив багатющий фактографічний матеріал, мемуари, спогади людей, що знали Віру Холодну та Олександра Вертинського. Читачеві буде також цікавий погляд автора на ці далекі події — з проекцією у сьогодення
 
 
 
 
Проект «Україна». Галичина в Українській революції 1917–1921 рр.
 

Історію люди, як правило, не люблять і не знають, бо її уроки та наслідки, насамперед трагічні, мають властивість повторюватися. Зрозуміло, що це не завжди подобається новим політикам і представникам влади. Зрештою, уроки війн і революцій першої половини ХХ ст. мають засвоїти не лише лідери Української революції гідності 2013–2014 рр., але і її опоненти та супротивники, якщо вони хочуть жити в демократичній незалежній Україні, в сім’ї вільних європейських країн.

Утім, сучасні суспільно-політичні проблеми України неможливо вирішити лише економічними реформами, є потреба також з’ясувати причини і засоби функціонування колективної та історичної пам’яті в окремих регіонах держави, вплив на їх формування зовнішньополітичних чинників, насамперед країн-сусідів – Росії, Польщі, Румунії, Угорщини та ін. На жаль, наша колективна пам’ять є дуже травматичною: влада і політики тривалий час відзначали, як правило, не перемоги, а поразки від агресорів і тим самим толерували міфи сусідів про українця як молодшого брата, якому завжди бракувало державного досвіду й етнокультурної досконалості. Майдан 2013–2014 років та військово-політичні протистояння з російськими сепаратистами на Донбасі засвідчили бажання більшості громадян усіх регіонів держави жити в єдиній державі, боронити соборність українських земель, шанувати етнокультурні та історичні традиції Галичини, Закарпаття, Буковини, Наддніпрянщини, Донбасу, Криму. На жаль, радянський спадок та інформаційні експансії ворогів сприяли історичному безпам’ятству кількох поколінь співвітчизників.

 

 

 

Кращі українські байки   

Кращі українські байки

видавництво: БАО
кількість сторінок: 224
мова: українська
обкладинка: тверда
рік: 2015

Хто не любить байки? Дорослі і діти знаходять чимале задоволення в читанні цих веселих творів, де добро завжди перемагає зло, а мудрість торжествує над невіглаством. Байки займають важливе місце в народній культурі. 

До видання ввійшли твори вітчизняних класиків жанру - Григорія Сковороди, Петра Гулака-Артемовського, Левка Боровиковського, Євгена Гребінки, Леоніда Глібова, а також українські народні байки.
Видання адресоване широкому читацькому загалу.
 
 
 
 

Армагеддон на Майдані. Василь Базів

 

 
Армагеддон на Майдані. Василь БазівАвтор: Василь Базів 
Мова: Українська
Рік видання: 2014
Видавництво: Український пріоритет
К-ть сторінок: 160
Обкладинка: тверда


Безпощадне у своїй невідворотній сповідальності та всепоглинальне за своїм гостросюжетним магнетизмом Письмо автора справляє на читача вулканічне потрясіння, як і сам феномен Майдану на самосвідомість сучасного землянина. На смисловому тлі подається документальна маловідома історія про те, що і як призвело до Повстання, котре стало безпрецедентним актом кривавого вознесіння із провалля гуманітарно-кримінальної катастрофи для майже 50-мільйонного людського згромадження в центрі Європи. Водночас всенародний Бунт Гідності став прологом до визвольної війни - у супрязі з усім прогресивним світом - древньої Нації проти планетарної загрози земній цивілізації, яка постала перед очманілим людством осатанілими ордами московських варварів, що виринули на полях глобальної епохи із темних віків.

 

«Я з Небесної Сотні»

з одного боку — українська версія
 
 
 

Автор: Марко Рудневич
Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Дорослим
Тип видання: тверда ґлянцева палітурка
Формат: 130×200 мм
Кількість сторінок: 182

 

 

Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.
Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса Сміли....

 

 

 

 

ХОРОБРІ СЕРЦЯ НЕМОЖЛИВО ЗУПИНИТИ

2016

Хоробрі серця неможливо зупинити : посвята загиблим землякам - запоріжцям, які віддали своє життя за мир та спокій на рідній землі / Вільнян. гімназія ''Світоч'' Вільнян. район. ради Запоріз. обл., Кн. медіаклуб Вільнян. гімназії ''Світоч; [авт.-упоряд. О. М. Пєстрікова]. - Запоріжжя: Кераміст, 2016. - 155 с.: іл.

 

Альбом - посвята ''Хоробрі серця неможливо зупинити'' є складовою частиною інформаційного ресурсу з ідентичною назвою. Містить фото загиблих бійців та короткі Інформаційні статті.

Крім наших земляків, народжених у Запорізькому краї, до видання долучені прізвища військових - мешканців області, офіцерів запорізьких артилерійських бригад та батальйонів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави, мир та спокій на рідній землі.

Книга перевидана за підтримки обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» при Запорізькій обласній державній адміністрації та особисто губернатора Запорізької області Бриля Костянтина Івановича.

 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2023
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz