Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
01.06.2023
06:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Михайлівська районна центральна бібліотека

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Про бібліотеку 

 

                   Структура бібліотеки:

 

Відділ обслуговування користувачів

Михайлівської центральної районної бібліотеки

 

 З цього відділу починається бібліотека    

  Відділ здійснює бібліотечне та бібліографічно-інформаційне обслуговування

користувачів різних категорій на абонементі для дорослих, в читальному залі, кафедрі для юнацтва

                                                                В бібліотеці Ви можете

 

 

 - ознайомитись з правилами користування бібліотекою;

- отримати найширшу інформацію про структуру, режим роботи, фонди бібліотеки та шлях розшуку документів за запитом читача;

- знайти цінні краєзнавчі видання;

- почитати найсвіжіші газети, журнали та підшивки за минулі роки;

- взяти участь у презентаціях нових видань, творчих зустрічах з письменниками, поетами, митцями.

 

  На базі відділу працює Центр правової інформації, який забезпечує оперативне інформування населення про діяльність органів місцевого самоврядування

  • Завдяки постійно діючим  книжковим виставкам «Гортаючі сторінки календаря», «На тему дня!», «Сузіря імен» читачі мають змогу перебувати в курсі найважливіших подій в Україні та світі.

Абонемент

У фонді налічується приблизно 23000 примірників книг. Широко представлені твори 

 

класиків вітчизняної та світової літератури, програмова література для навчальних закладів, науково-популярна та пізнавальна література, книги пригодницької тематики, жіночі романи, детективи, фентезі, бестселери.

Вас обслуговує бібліотекар І категорії - Попова Анна Олександрівна

 

      Кафедра обслуговування юнацтва:

До послуг учнівської та студентської молоді – фонд відкритого доступу, в якому зосереджені видання на допомогу навчально-пізнавальному процесу, літературно-художні твори, літературно критичні матеріали кожної історико – літературної доби, сучасні довідкові видання, журнали і газети що розповідають про проблеми сьогодення молоді.

Прийде на допомогу бібліотекар ІІ категорії -  Міщенко Наталя  Дмитрівна

Читальний зал    

Традиційне місце проведення культурно-просвітницьких акцій, літературно-мистецьких вечорів,  презентацій нових книг, зустрічей з видатними земляками.

Читальна зала у своїх фондах має найбільш цінну літературу та періодику з різних галузей знань: суспільних наук, історії, філософії, соціології, права, природничих та гуманітарних наук, літературу з мистецтва, економічну, технічну та сільськогосподарську, великий вибір довідкових видань. Фонд періодичних видань налічує приблизно 30 назв журналів та газет.

 

         

На базі відділу працює  Літературна вітальня «Берегиня»   В 2016 році проведено ряд заходів: літературно-музичне свято "Немає рідної землі,що зветься рідним краєм"; комплексний захід "Свято cім*ї" та багато інших. Всі ці заходи сприяють активізації відвідування бібліотеки, пробуджують зацікавленість читачів до краєзнавчої літератури і зростанню попиту на неї. Попереду – нові зустрічі в бібліотеці, відкриття, розширення краєзнавчої роботи з залученням юних читачів до вивчення історії рідного села, краю

 

Принцип роботи відділу – "Кожному читачу потрібну книгу в потрібний момент”.

                                                                         Методичний відділ

Михайлівської центральної районної бібліотеки

- Методичний відділ працює над удосконаленням форм і методів бібліотечної роботи, доводить до бібліотек району інструктивно-нормативні документи органів влади та органів культури, що регламентують діяльність бібліотек.

- Організовує та координує діяльність структурних підрозділів бібліотеки по довідково - бібліографічному та інформаційному обслуговуванню користувачів.

 -  Організовує систему підвищення кваліфікації бібліотечних працівників шляхом проведення семінарів, днів      професійного спілкування. 

- Відділ здійснює аналітичне опрацювання фахових періодичних видань для  картотеки літератури з питань бібліотекознавства та бібліографії

  Методист Неділько Наталя Іванівна

Відділ комплектування  та обробки літератури

Михайлівської центральної районної бібліотеки

-       Забезпечує облік та збереження бібліотечного фонду централізованої бібліотечної системи, який нараховує близько 255 тис. друкованих видань, та документів на інших носіях інформації.

 -      Проводить документальний облік документів, що надходять до бібліотек района, технічну обробку, бібліографічний опис, систематизацію документів, розприділяє літературу між філіалами та структурними підрозділами. В яку входять : 9 сільських бібліотеки, 3 селищних. 1 районна, 1 районна дитяча.

     -  Щорічно передплачує періодичні видання .

-   Видаляє з облікових документів списану літературу.

    - Працівники відділу ведуть генеральний алфавітний та алфавітний читацький каталоги, систематичний читацький каталог, контролюють ведення каталогів в сільських бібліотеках-філіалах, структурних підрозділах. 

 -     З обмінно-резервного фонду доукомплектовуються літературою структурні підрозділи та бібліотеки району 

 Відділ координують:

     Шаламова Наталя Василівна – завідуюча відділом комплектування
 
    Драгушинець Вікторія Петрівна – бібліотекар І категорії
 

 

 

 

Михайлівська центральна бібліотека,  Перший раз в бібліотеці,  Про бібліотеку,  Послуги бібліотеки,  З історії кногозбірні,  Масові заходи,  Книжкові виставки,          Нові книги,   Періодичні видання,  Афіша,  Михайлівка - наш рідний край,  Бібліотекарю,  Архів.
 

 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2023
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz